2020 - Uitslag per film |
|
|
BEGINNERS
|
|
Luc Vercauteren - Een tropisch onderwaterparadijs *** LAUREAAT | 80 |
Didier Delattre - Karibu kwa Virunga *** VICE-LAUREAAT | 74.6 |
André Delrue - Piëmonte: cultuur en gastronomie | 74.4 |
|
|
|
|
GEVORDERDEN |
|
Noël Canoot - Madagaskar het rode eiland *** LAUREAAT | 83.2 |
Olivier Grenelle - Pigs & Robots *** VICE-LAUREAAT | 81.2 |
Leo Bernaerd - Aquae Sulis, erfenis van de Romeinen | 76.8 |
Paul De Reygher - Ring...elen | 75.4 |
Jan Termont - Onbekend Frankrijk | 74.2 |
Hubert De Wulf - Mien kaba | 73.2 |
Roland Pollet - Poëzie in steen | 73 |
Julien De Jaeger - Bouwen aan een betere balans | 72.8 |
Paul Naessens - Het land van de Maharadja's | 72.8 |
John De Prest - Västervik, parel aan de Zweedse kust | 72.8 |
|
|
|
|
1-MINUUT FILMS |
|
Etienne Veeckman - Liefde is … *** LAUREAAT | |
|
|
Luc Vercauteren promoveert hiermee naar de GEVORDERDEN, proficiat ! |
|
>
EREPRIJZEN |
|
KBAC-trofee aan de laureaat bij de gevorderden |
Noël Canoot - Madagaskar het rode eiland |
|
KBAC-trofee aan de laureaat bij de beginners |
Luc Vercauteren - Een tropisch onderwaterparadijs |
|
KBAC Prijs voor de laureaat bij de 1-minuutfilms |
Etienne Veeckman - Liefde is … |
|
Reeksprijs bij de fictie-films (speelfilm, genre, anim.) |
Olivier Grenelle - Pigs & Robots |
|
Reeksprijs bij de non-fictie-films (doc, reisfilm, rep.) |
Leo Bernaerd - Aquae Sulis, erfenis van de Romeinen |
|
|
>BIJZONDERE PRIJZEN |
|
Leo Bernaerd voor een technisch goed uitgevoerde sonorisatie |
Roland Pollet - Poëzie in steen |
|
Huguette De Keersgieter voor een film met aandacht voor menselijke waarden |
Paul Naessens - Het land van de Maharadja's |
|
Robert Bernaerd voor de prachtige close-ups in de film |
Paul De Reygher - Ring...elen |
|
Raymond Borguet voor een goede fotografie |
Noël Canoot - Madagaskar het rode eiland |
|
Werner Van Branteghem voor een goede harmonie tussen beeld en geluid |
John De Prest - Västervik, parel aan de Zweedse kust |
|
John De Prest voor de historische waarde in de film |
André Delrue - Piëmonte: cultuur en gastronomie |
|
Leslie Eggermont voor een goed scenario van een speelfilm |
Olivier Grenelle - Pigs & Robots |
|
Hubert De Wulf voor het gebruik van beeldtaal in de film |
Etienne Veeckman - Liefde is … |
|
Willy Canon, Theo en Tommy Van Hoorickx en Jan Emmen voor een film met een zeer actueel thema |
Julien De Jaeger - Bouwen aan een betere balans |
|
Jacques Filliaert voor een schitterende promotie van een schitterend project |
Didier Delattre - Karibu kwa Virunga |
|
Robert Matthys voor een goede promotie van lokale ambachtslui |
Hubert De Wulf - Mien kaba |
|
Patrik Timmerman voor de film met de laagste puntenscore |
Julien De Jaeger - Bouwen aan een betere balans |
|
Patrik Timmerman voor de film met de laagste puntenscore |
Paul Naessens - Het land van de Maharadja's |
|
Marc Vereecke voor de fantasie-rijke benadering van het onderwerp |
Roland Pollet - Poëzie in steen |
|
Lucien Wullaert voor de film met de laagste puntenscore |
John De Prest - Västervik, parel aan de Zweedse kust |
|
Willy Bloes voor een verantwoord gebruik van drone beelden |
Jan Termont - Onbekend Frankrijk |
|
Julien De Jaeger een documentaire met een zeer interessante inhoud |
Hubert De Wulf - Mien kaba |
|
Daniel De Vos voor een goede harmonie tussen beeld en geluid |
Didier Delattre - Karibu kwa Virunga |
|
Didier Delattre 1 voor de 1e in de algemene rangschikking |
Noël Canoot - Madagaskar het rode eiland |
|
Didier Delattre 2 voor de 2e in de algemene rangschikking |
Olivier Grenelle - Pigs & Robots |
|
Didier Delattre 3 voor de 3e in de algemene rangschikking |
Luc Vercauteren - Een tropisch onderwaterparadijs |
|
Didier Delattre 4 voor de 4e in de algemene rangschikking |
Leo Bernaerd - Aquae Sulis, erfenis van de Romeinen |
|
Didier Delattre 5 voor de 5e in de algemene rangschikking |
Paul De Reygher - Ring...elen |
|
Roland Pollet aan de tweede in de algemene rangschikking |
Olivier Grenelle - Pigs & Robots |
|
Luc Vanhaecke voor een goede documentaire |
Leo Bernaerd - Aquae Sulis, erfenis van de Romeinen |
|
Luc Vanhaecke voor de beste dierenfictiefilm |
Olivier Grenelle - Pigs & Robots |
|
Paul Naessens voor het goede camerawerk |
André Delrue - Piëmonte: cultuur en gastronomie |
|
Masterveil voor een goede docu of toeristische film |
Jan Termont - Onbekend Frankrijk |
|
"Anoniem" voor een goede natuurfilm met een schitterende commentaar |
Noël Canoot - Madagaskar het rode eiland |
|